Aneb jak „snadné” je sehnat bydlení v Brně

Bydlení hledá kde kdo, někdo shání pronájem a jiný kupuje. Malé, velké, domy i byty. Nabídka je, ale… zájem je takový, že pokud neodpovíte hned po zveřejnění nemáte moc velké šance. Ty se snižují v závislosti na tom jak koho potkáte - jsou tací, kteří už na prohlídce platí kauci a provizi, jen aby bydleli; jiní to mají dopředu dohodnuté s realitkou - zadarmo to nebude - takže kdokoli jiný má prostě smůlu; v neposlední řadě tu máme tlačenku, známý Vám to podrží… a v tomhle se snažte něco najít.

Do toho všeho vstupuje v Brně ještě nehorázně vysoké provize realitce - nevím za co, smlouva je CTRL+C a CTRL+V a když pro Vás mají něco vyjednat tak jdou spíš na ruku majiteli, nemusí tak jednat všichni - my jsme takovou zkušenost, bohužel, měli.

Suma sumárum, najít bydlení není vůbec snadné. Chce to štěstí, natrefit na dobrého majitele a vydělávat víc než je průměr, protože to není vůbec levné.

Other Related Posts:

Svatba

Pan a Paní Šrámkovi

Na následujících řádcích bych se chtěl podělit o několik postřehů, které s plánováním svatby souvisí. V prvé řadě si přiravte docela balík… I když se budete snažit udělat malý obřad vždycky se najde někdo kdo si nechá rád zaplatit za své služby pro novomanžele.

Můžeme začít p...

12th Oct 2019

Czechitas Open Week

Týden otevřeného domu Czechitas

V rámci Czechitas Open Week jsem dostal možnost prezentovat bezpečnost. Protože osvěta je potřeba neváhal jsem.

Cílem prezentace bylo seznámit účastnice s nejběžnějšími útoky a hrozbami. Ukázat jim jak taková nebezpečí poznat a jak se jim bránit. Dotkli jsme se i...

30th Sep 2019