Je rychlovka

Dostal jsem se k antigennímu testu ze slin. Šťouchání do nosu mě uplně nebaví, chtěl jsem zkusit jak to funguje. V krabičce máte test, nějakou chemii v lahvičce, tyčinku na nabrání odebraného materiálu a nakonec sáček na odplivnutí.

Postup je jednoduchý. Odplivnete si, naberete dostatečné množství materiálu, zalomíte to v lahvičce s roztokem, zavřete, zaštěrcháte a počkáte minutu. Pak si připravíte test, odlomíte horní část lahvičky a nakapete tři kapky. A teď budete čekat, 15 minut. Test můžete vyhodnotit do 30 minut od nakapání. Vždy by měla být čárka u C, jinak bude test neplatný.

Zůstaňte negativní!

Other Related Posts:

Antigenní test

Je stejně nepříjemný jako PCR, ale rychlejší!

Ve chvíli kdy vládá oznámila možnost antigenního testování jsem zarezervoval první možný termín, abych před cestou k rodičům stihnul ještě jeden test. Nakonec jsem absolvoval celkem tři, ten poslední až po novém roce. Každý z nich byl jiný. Pokusím se...

18th Dec 2020

PCR Test na SARS CoV-2

Jaké to je?

Kvůli nařízení hlavní hygieničky Ministerstva obrany jsem musel před nástupem na vojenské cvičení podstoupit PCR test na COVID-19. Všechny důležité informace o mé osobě jsou uloženy v ISIN (Informační systém infekční nemoci), já jsem se musel jen telefonicky registrovat.

PCR test řík...

19th Jun 2020