Jaké to je?

Kvůli nařízení hlavní hygieničky Ministerstva obrany jsem musel před nástupem na vojenské cvičení podstoupit PCR test na COVID-19. Všechny důležité informace o mé osobě jsou uloženy v ISIN (Informační systém infekční nemoci), já jsem se musel jen telefonicky registrovat.

PCR test říká, jestli mám protilátky - tj. jsem infekční. Co je trochu smutné, že mi nebyla zkontrolována totožnost, takže by hypoteticky mohl místo mě jít na test někdo jiný...

Odběr je rychlý. Opřete se, odběrová tyčinka do jedné nosní dirky a pak do druhé. Šimrá to, docela dost. Trochu slz a máte to za sebou. Výsledky budou do 48 hodin. Budou uloženy v informačním systému a zároveň mi přijdou na e-mail.

Aktualizace 20.6.2020 9:19, přišla mi SMS a e-mail, test byl negativní.

Other Related Posts:

Registrace na očkování

Registrace na očkování

Byla dobrodružstvím

Registrace seniora

Ač se snažím nebýt zbytečně negativním, bylo mi jasné, že budou problémy. Naposledy tak dopadl informační systém starající se o prodej dálničních známek. Proto jsem ještě před osudnou osmou hodinou v pátek ráno zavolal babičce abych si zjistil všechny potře...

16th Jan 2021

Antigenní test ze slin

Je rychlovka

Dostal jsem se k antigennímu testu ze slin. Šťouchání do nosu mě uplně nebaví, chtěl jsem zkusit jak to funguje. V krabičce máte test, nějakou chemii v lahvičce, tyčinku na nabrání odebraného materiálu a nakonec sáček na odplivnutí.

Postup je jednoduchý. Odplivnete si, naberete dost...

8th Jan 2021