Moderna

Jako všichni ostatní jsem i já čekal, kdy se dostanu možnost naočkovat boosterem. Protože jsem byl mezi prvními, dostal jsem se do zapeklité situace. Pět měsíců od očkování uplynulo v polovině prosince. Nicméně technicky mi to nikdo nedá dřív než po šesti... to se, naštěstí, změnilo a 27.12. jsem dostal PIN2. Kdo je připraven, není překvapen - takže jsem mohl jít už následující den. Registrace byla totiž otevřená už dávno, stačilo jen počkat na otevření rezervací.

Vybral jsem si místo, kde očkují Modernou. Chtěl jsem širší spektrum protilátek, které kombinace Pfitzer + Moderna nabízí. Což mi potvrdila i doktorka v očkovacím centru. Byla to rychlovka, registrovaný člověk jen zaškrtne pár políček, podepíše se a už sedíte na židli a máte jehlu v rameni.

Bláhově jsem si myslel, že očkovací certifikát se mi v Tečce sám aktualizuje - je přece pro konkrétního člověka... chyba! Vztahuje se ke konkrétní vakcíně. Takže mám cerifikát pro Pfitzer a taky pro Modernu (booster).

Other Related Posts:

Hladina protilátek

IgG po očkování

Byl jsem začátkem měsíce darovat krev, FNUSA nabízí dárcům zjištění hladiny protilátek IgG zdarma. Proč tento benefit nevyužít. Kývnul jsem na to a byl zvědavý. Měl jsem totiž slušnou reakci tak mě zajímalo jestli to bude mít nějakou imunitní odezvu.

Mělo. Sestřička mi sdělila, ž...

9th Aug 2021

Stage 2

Pfitzer BINARY LOADING

Nezkracoval jsem si termín i když byla ta možnost. Papír jsem měl vyplněný z minula a v podstatě jsem šel, až jsem došel k doktorovi. Probrali jsme jestli jsem měl nějakou reakci a poslal mě dál. Paradoxně jsem nejvíc času čekal než dostanu injekci. Za chvíli jsem ji měl a p...

17th Jul 2021