Pfitzer BINARY LOADING

Nezkracoval jsem si termín i když byla ta možnost. Papír jsem měl vyplněný z minula a v podstatě jsem šel, až jsem došel k doktorovi. Probrali jsme jestli jsem měl nějakou reakci a poslal mě dál. Paradoxně jsem nejvíc času čekal než dostanu injekci. Za chvíli jsem ji měl a pak už jen obligátní čekání jestli mi nebude špatně a bylo to.

V noci mi bylo dost špatně. Soustavná bolest hlavy, slabost, nic moc jsem nemohl jíst. Za celý den jsem toho moc nesnědl. Po 24 hodinách to odeznělo, jako mávnutím kouzelného proutku.

Jsem proto zvědavý, kolik budu mít protilátek. Chystám se totiž na darování krve, FNUSA nabízí možnost, že dárcům zjistí hladinu protilátek zdarma v rámci odběru.

Other Related Posts:

Stage 1

System Exploiting

Bral jsem první volný termín, který byl k dispozici. Dorazil jsem včas, i tak už tam byla docela fronta, která se však rychle zkracovala. Všude plno dobrovolníků, kteří navigovali co a jak. Vyplnit Prohlášení, změřit teplotu, ověřit na seznamu a dostat číslo se dá za pár minut. N...

3rd Jun 2021

Hladina protilátek

IgG po očkování

Byl jsem začátkem měsíce darovat krev, FNUSA nabízí dárcům zjištění hladiny protilátek IgG zdarma. Proč tento benefit nevyužít. Kývnul jsem na to a byl zvědavý. Měl jsem totiž slušnou reakci tak mě zajímalo jestli to bude mít nějakou imunitní odezvu.

Mělo. Sestřička mi sdělila, ž...

9th Aug 2021