I já jsem se stal jeho šťastným majitelem!

V úterý jsem potvrdil registraci a už ve čtvrtek byl router odeslán. V pátek už mohl být můj, ale můj čas se nepřekrýval s časem doručovatele. Nakonec jsem jej přebral v pondělí.

Rozbalení

Dorazila mi poměrně velká krabice. V porovnání s ostatními routery, které mi přišly pod ruku. Balení obsahuje, jak se na takové zařízení sluší: router, antény, adaptér, patch kabel (0,5 a 2m) a nějaké papíry. Součástí bylo i tričko, díky za něj.

Zapojení

Lup, lup, cvak, cvak. Asi takhle rychlé to bylo. Narozdíl od jiných routerů. Systém nabíhá o něco pomaleji – ale to mne netrápilo. Nechal jsem router naběhnout a jakmile spolubydlící dokončili co potřebovali jen jsem přepojil kabely.

Instalace

Už po druhém nebo třetím kroku byl Internet funkční. Možná ještě dřív, ale nevšiml jsme si toho. Nastavení bylo intuituvní, rychlé a co mne potěšilo nejvíc bylo QR pro WiFi. Zkušenosti z provozu sepíšu až po nějaké době, abych měl aspoň nějaké data.

Other Related Posts:

WiFi free

Strasti se sítí

Když čekáte v nemocnici chcete si zkrátit čas, chápu. Proto některé nemocnice zavedly WiFi. Pokud nemocnice WiFi nemá, máte přece data, ne? Ano, ta drahá data… A protože, já jsem v nemocnici na někoho čekal chtěl jsem pracovat a šetřit data. Věděl jsem, že nemocnice má veře...

21st Nov 2018
Collection #1

Collection #1

Zatím největší leak... jmen a uživatelských údajů.

Zajímalo mě, co se nachází v zatím největší sbírce uniklých údajů - Collection #1. Stáhl jsem necelých 40GB dat. Po rozbalení se jednalo o necelých 100GB. Nahodil jsem Splunk a začal indexovat. Trvalo to téměř celé dopoledne, zaindexováno bylo něc...

17th Jan 2019