I já jsem se stal jeho šťastným majitelem!

V úterý jsem potvrdil registraci a už ve čtvrtek byl router odeslán. V pátek už mohl být můj, ale můj čas se nepřekrýval s časem doručovatele. Nakonec jsem jej přebral v pondělí.

Rozbalení

Dorazila mi poměrně velká krabice. V porovnání s ostatními routery, které mi přišly pod ruku. Balení obsahuje, jak se na takové zařízení sluší: router, antény, adaptér, patch kabel (0,5 a 2m) a nějaké papíry. Součástí bylo i tričko, díky za něj.

Zapojení

Lup, lup, cvak, cvak. Asi takhle rychlé to bylo. Narozdíl od jiných routerů. Systém nabíhá o něco pomaleji – ale to mne netrápilo. Nechal jsem router naběhnout a jakmile spolubydlící dokončili co potřebovali jen jsem přepojil kabely.

Instalace

Už po druhém nebo třetím kroku byl Internet funkční. Možná ještě dřív, ale nevšiml jsme si toho. Nastavení bylo intuituvní, rychlé a co mne potěšilo nejvíc bylo QR pro WiFi. Zkušenosti z provozu sepíšu až po nějaké době, abych měl aspoň nějaké data.

Other Related Posts:

Cyber Threat Intelligence

Certifikace

Dostal jsem možnost absolovat kurz FOR578, Cyber Threat Intelligence. Vždycky mě zajímalo jak by se to mělo dělat správně. Jak jsem zjistil po absolvování kurzu a během přípravy na certifikaci je to hrozně komplexní věc. Až tehdy si člověk uvědomí, že zkreslení je při uvažování velmi č...

4th Oct 2021

Workshop (online) bezpečnosti pro Czechitas

Co je to phishing, jak zabezpečit sociální sítě a hesla byla předmětem workshopu

V průběhu podzimu jsem dostal možnost podílet se na jedno denním workshopu bezpečnosti. Díky mé profesi mám na starost také kontrolu obsahu kurzu. Protože zajímavých témat je spousta rozhodli jsme se zaměřit se na tři...

23rd Nov 2019