I já jsem se stal jeho šťastným majitelem!

V úterý jsem potvrdil registraci a už ve čtvrtek byl router odeslán. V pátek už mohl být můj, ale můj čas se nepřekrýval s časem doručovatele. Nakonec jsem jej přebral v pondělí.

Rozbalení

Dorazila mi poměrně velká krabice. V porovnání s ostatními routery, které mi přišly pod ruku. Balení obsahuje, jak se na takové zařízení sluší: router, antény, adaptér, patch kabel (0,5 a 2m) a nějaké papíry. Součástí bylo i tričko, díky za něj.

Zapojení

Lup, lup, cvak, cvak. Asi takhle rychlé to bylo. Narozdíl od jiných routerů. Systém nabíhá o něco pomaleji – ale to mne netrápilo. Nechal jsem router naběhnout a jakmile spolubydlící dokončili co potřebovali jen jsem přepojil kabely.

Instalace

Už po druhém nebo třetím kroku byl Internet funkční. Možná ještě dřív, ale nevšiml jsme si toho. Nastavení bylo intuituvní, rychlé a co mne potěšilo nejvíc bylo QR pro WiFi. Zkušenosti z provozu sepíšu až po nějaké době, abych měl aspoň nějaké data.

Other Related Posts:

WiFi 6

IEEE 802.11 ax

Když jsem řešil konektivitu v bytě nechtěl jsem VDSL, těch 30 Mbit a ještě skrz modem to je ostuda. Bezdrát nakonec nedopadl, skončil jsem u 5G modemu. Ta krabička, kterou si O2 nechalo udělat na míru toho moc nenabízí. Spíš nic, než moc. Potřebujete víc WiFi síťí? Změnit DNS,......

20th Nov 2022

Cyber Threat Intelligence

Certifikace

Dostal jsem možnost absolovat kurz FOR578, Cyber Threat Intelligence. Vždycky mě zajímalo jak by se to mělo dělat správně. Jak jsem zjistil po absolvování kurzu a během přípravy na certifikaci je to hrozně komplexní věc. Až tehdy si člověk uvědomí, že zkreslení je při uvažování velmi č...

4th Oct 2021