I já jsem se stal jeho šťastným majitelem!

V úterý jsem potvrdil registraci a už ve čtvrtek byl router odeslán. V pátek už mohl být můj, ale můj čas se nepřekrýval s časem doručovatele. Nakonec jsem jej přebral v pondělí.

Rozbalení

Dorazila mi poměrně velká krabice. V porovnání s ostatními routery, které mi přišly pod ruku. Balení obsahuje, jak se na takové zařízení sluší: router, antény, adaptér, patch kabel (0,5 a 2m) a nějaké papíry. Součástí bylo i tričko, díky za něj.

Zapojení

Lup, lup, cvak, cvak. Asi takhle rychlé to bylo. Narozdíl od jiných routerů. Systém nabíhá o něco pomaleji – ale to mne netrápilo. Nechal jsem router naběhnout a jakmile spolubydlící dokončili co potřebovali jen jsem přepojil kabely.

Instalace

Už po druhém nebo třetím kroku byl Internet funkční. Možná ještě dřív, ale nevšiml jsme si toho. Nastavení bylo intuituvní, rychlé a co mne potěšilo nejvíc bylo QR pro WiFi. Zkušenosti z provozu sepíšu až po nějaké době, abych měl aspoň nějaké data.

Other Related Posts:

Napadení 500px?

Nepřišel mi e-mail… dozvěděl jsem se to z oficiálního twitter účtu 500px

1/2 PLEASE NOTE: We recently learned of a potential security issue and have taken every precaution to ensure our users' data is safe. There is no indication of unauthorized account access, but as a precautionary measure, we a...
13th Feb 2019