Cesta do Nantes zahrnovala let do Paříže (CDG) a přestup na letadlo do Nantes (NTE).

Letěl jsem s domácími aerolinkami – Air France – posádky obou letů byly výborné, přistání na jedničku. O to větší zklamání bylo jídlo podáváné na palubě. Sklenička vody/juicu anebo kávy by se ještě dala pochopit ale svačinka ve formě tří sušenek nebo sáčku brambůrků už ne. Návrat jsem naplánoval přes Amsterdam (AMS). Tentokrát s KLM, i když první let zajištovalo AF. A situace se podávám jídla a pití se opakovala. Nedalo mi to a začal jsme hledat na webu Air France a KLM.

A narazil jsem na toto: Economy Class Europe

  • As always, we offer a broad selection of hot and cold drinks, including fruit juice, soft drinks, wine, beer, coffee and tea on our flights. Depending on the length of the flight and departure time, we serve either a snack or a fresh Delicious sandwich.
  • On flights of up to 120 minutes departing before 9 am, we serve a set of tasty sandwiches with different fillings. On flights departing after 9 am, you can choose between a sweet and a savoury snack.
  • On flights between 120 and 170 minutes we serve a set of sandwiches. 9. On flights lasting longer than 170 minutes we offer a hot snack and sweet pastry.

Budu muset začít létat na delší vzdálenosti anebo si udělat doma sváču a pak dělat chutě ostatním spolucestujícím… pokud mě s tím jídlem pustí přes bezpečnostní prohlídku.

Other Related Posts: