Wacom vs. Big Sur 11.3 Update

Udělal jsem update na nejnovější verzi macOS Big Sur (11.3). Už v předchozích verzích jsem musel zakliknout, že chci povolit přístup Wacom tabletu a peru k počítači. Nicméně, mám tu další update a všechno se to pokazilo. Tlačítka na tabletu fungovala v pořádku, pero vůbec. Nešlo ťuknout ani zmáčknout tlačítko. Teda šlo, ale vidět to nebylo.

t3w7ka3vn4w31

První cesta vedla na oficiální forum Wacom. Kde mi poradili klasiku, odinstalovat a nainstalovat ovladač znovu. Ujistit se, že všechno je smazáno. To jsem udělal, všechno bylo kde mělo být ale nic. Zkoušel jsem se přihlásit/odhlásit/restartovat - nic z toho nepomohlo.

Nezbývalo než hledat dál, pomoc jsem našel na Reddit. Po úspěšné instalaci jsem vyházel všechny Wacom věci z nastavení. Restartoval jsem počítač, připojil tablet přes USB a čekal. Začaly vyskakovat notifikace, že to a to chce přistupovat k... všechno jsem potvrdil a najednou to fungovalo.

Other Related Posts:

macOS Sierra (10.12) > macOS High Sierra (10.13)

Aneb upgrade macOS

S migrací jsem otálel, kvůli ovladači mého tabletu (Wacom). Wacom rozeslal všem zákazníkům e–mail, aby počkali. Tablet by totiž mohl přestat fungovat. Proč ten ovladač neodladili dopředu nechápu, možná ani chápat nechci.

Upgrade byl o něco pomalejší než minor upgrade. De...

20th Oct 2017

2017

Shrnutí roku 2017

Které stěžejní momenty se letos udály?

Film: Dunkirk, skvělá kamera, úžasná hudba a ta atmosféra!

Hudba: Burning Spider Tour@Parov Stelar, není nad to poslechnout si to živě.

SW: macOS, takhle má vypadat operační systém.

HW: touchpad Macbooku PRO, kdo nezkusil n...

31st Dec 2017