Cesta k protinožcům

Přílet

Cesta do Austrálie trvá… dlouho. A když tohle vydržíte čeká Vás skvělý zážitek. Pro začátek musíte podstoupit imigrační **proceduru jejíž součástí je i kontrola toho co si dovážíte. Včetně toho co si vezete na podrážkách. Pokud by jste tam měli bahno umyjou Vám boty**.

Atmosféra

Jedním slovem skvělá! Australani jsou slušní a milí jako Angličané a mají vyřídilku Američanů. Vše dokresluje zdejší klima, které je i v listopadu dost teplé.

Fauna/Flora

Procházka eucalyptovým lesem je zážitek. Stejně jako když potkáte klokana, koalu a jsou od Vás opravdu blízko. Člověk však musí mít na paměti, že Austrále je kontinent kde se nechází plno jedovatých hadů, pavouků a není radno zapomínat na krokodýly.

Other Related Posts:

Black Hat Europe

Jaká byla nejslavnější hackerská konference?

Jedním slovem skvělá! Zajímavé témata, počínaje exploity (POS, iOS Jailbreak) až po přehledové prezentace (C2 Matrix, Aktivity Severní Korey).

Moc zajímavá byla prezentace ovládnání hlasových asistentů světlem. Už nějakou dobu se o tomhle ví, výrobci...

11th Dec 2020

Innsbruck

Hlavní město Tyrolska

Cesta vlakem

Jedním slovem dlouhá (ale rychlá), z Vídně trvá cesta lehce nad čtyři hodiny. Projedete i kousek Bavorska. Výhledy z vlaku jsou skvělé. Musím říct, že na ten čas strávený ve vlaku bylo cestování velmi pohodlné.

Město

Staré město je pěkné, obzvlášť panoramra...

7th Jul 2019